1. Ana Sayfa
 2. TEKNOLOJİ
 3. Amazon’da Bugün İndirime Giren 5 Teknolojik Ürün

Amazon’da Bugün İndirime Giren 5 Teknolojik Ürün

Amazon Türkiye

%40’a Varan İndirimler

Amazon Türkiye’de bugün indirime giren 5 teknolojik ürünü sizler için sıraladık.

Amazon’un Türkiye pazarına gireceği haberi herkesi oldukça heyecanlandırmıştı. Fakat Amazon Türkiye reklamı oldukça vasat ve enerjisiz yayınlanmıştı. Daha sonra beklediği ilgiyi göremeyen şirket biraz hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyordu. ABD ve Avrupa ülkelerindeki popülariteyi yakalamaya çalışan şirket, artık kampanyalara hız verdi. Amazon Türkiye indirim haberi yüzleri güldürdü. Bugün Amazon Türkiye’de satışa sunulan 5 indirimli teknolojik ürünü aşağıda bulunan listeden inceleyebilirsiniz.

Baseus Encok W04 Kablosuz Kulaklık – %10 İNDİRİM

baseus encok w04

 • Önceki fiyat: 238,22 TL
 • Güncel fiyat: 215 TL

Tam dolum ile 350 saat bekleme süresine sahip olan Baseus Encok W04 kablosuz kulaklık, suya ve toza karşı dirençli olarak geliştirilmiş bir gövdeye sahip. Eğer kablosuz bir ürüne bakıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirisiniz.

Haylou GT1 Pro Kulak İçi kulaklık – %17 İNDİRİM

 • Önceki fiyat: 144 TL
 • Güncel fiyat: 120 TL

Son zamanların en çok tercih edilen kablosuz kulaklık modellerini geliştiren Haylou şirketinin GT1 Pro modelinin ücreti, piyasadaki diğer başlangıç modellerine kadar geriledi. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirisiniz.

Jabra Elite 45h Kablosuz Kulaklık – %24 İNDİRİM

jabra elite 45h

 • Önceki fiyat: 605,15 TL
 • Güncel fiyat: 459 TL

Jabra’nın USB Type-C girişli kablosuz kulaklığı, kulak üstü seçenekleri inceleyenler için ideal bir fiyata gerilemiş durumda yer alıyor. Mobil uygulama üzerinden detaylı ekolayzer yönetimi yapabildiğiniz bu kulaklığın sesini kulağınıza özgü olacak şekilde ayarlamak mümkün. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Aynı fiyat üzerinden ürünün bej renkli modeline de buradan ulaşabilirsiniz.

Lenovo G25 Oyun Monitörü – %25 İndirim

lenovo monitör

 • Önceki fiyat: 1.999 TL
 • Güncel fiyat: 1.499 TL

1 ms gecikme hızı özelliğine sahip olan 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip bu monitör,  4K gibi bir kaliteye sahip olmasa da 400 nit parlıklık veriyor. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirsin.

Intel i7 İşlemcili HP Dizüstü Bilgisayar – %28 İNDİRİM

hp dizüstü bilgisayar

 • Önceki fiyat: 9249,74 TL
 • Güncel fiyat: 6699 TL

Dizüstü bilgisayar ücretlerinin sürekli arttığını düşünürsek, kampanyalar aslında bir kaç ay öncesinin tutarlarına dönmek anlamına geliyor. Fakat ihtiyacınız acilse, ücretlerin daha da yükseleceğini bilmenizi ve bu ürüne göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ”VivaVideo Uygulaması Hakkında Skandal İddia!” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

 

Yorum Yap

Yorum Yap