İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Apple Podcastler Artık Web Sitelerine Yerleştirilebiliyor

Apple Podcastler Artık Web Sitelerine Yerleştirilebiliyor

Apple

Artık Sitelerde!

Apple Podcast yoluyla birçok insan çok çeşitli Podcast içeriklerine çok kısa bir sürede erişebiliyor.  Bu uygulama çok çeşitli yönleriyle ortaya çıkmış olsa da Apple Podcast içinde birçok farklı konuyla ilgili kayıtlar bulmak mümkün. Ayrıca bunlar bir iki bölüm değil, sezonlara göre yayınlanmış olan birçok Podcast içeriği de var.

Bu kadar geniş bir ürün aralığı söz konusuyken insanların bu hizmete olan ilgilerinin çok yüksek olması da tabi ki de anlaşılabilir bir şey. Artık bu platformla ilgili yepyeni bir özellikte söz konusu denebilir. Apple özellikle de son zamanlarda Podcast yayınlayan diğer rakip uygulamalara karşı çalışmalar yapıyordu ve bu çalışmaların bir yansıması olarak da bu yenilik gündeme geldi.

Bu yenilikle birlikte Apple Podcast içeriklerini web sayfalarına yerleştirmek mümkün olacak ve bu sayfalar üzerinden de söz konusu içerikler dinlenebilecek. Web sayfasını ziyaret eden herkesin bu içeriklerle ilgilenebiliyor olması da çok iyi bir özellik ve gerçekten de piyasada ki söz konusu rekabeti kızıştıracağı da görülebiliyor. Genel anlamıyla çok büyük bir değişiklik olmasa da önemli yankıları olabileceğini söylemek mümkün.

Çünkü bir sosyal medya platformundan ya da sıradan bir web sayfası yoluyla inanılmaz sayıda dinleyiciye ulaşmak mümkün olabiliyor. Bu durum da tabi ki de Apple için özellikle olumlu bir gelişme denebilir. Birçok uygulama da zaten mevcut olan bu özelliğin Apple Podcast için de artık söz konusu olmasının ne gibi değişikliklere yol açacağını zaman gösterecek.

Dilerseniz ”Motorola’dan Hesaplı Başlangıç Telefonu” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir