1. Ana Sayfa
  2. Ana Sayfa
  3. CD PROJEKT RED Ekibinden Müdahale Gecikmedi

CD PROJEKT RED Ekibinden Müdahale Gecikmedi

cyberpunk2077

Yeni Yama Geldi

Cyverpunk 2077 oyununda ki eksikleri gidermek için yeni bir yama yayınlandı

En son paylaşılan haberde Cyberpunk 2077 oyununun kullanıcıların beklentilerini karşılamadığını ve birçok sorun barındırdığı bildirilmişti. CD PROJEKT RED geliştirici ekibinden konu hakkında müdahale gecikmedi.

Ekipten gelen son haber ile geliştirici  hataların giderildiği söylendi. CD PROJEKT RED Ekibi ünlü oyunun sorunlarını kapatacak yeni bir yama yayınlandı.

Yüzlerce para iadesi yapılan oyunun bu yamadan sonra nasıl bir performans göstereceğini hep birlikte göreceğiz. Ekip, bu yama ile de oyun severlerin yüzünü güldüremezse tepkiler kaçınılmaz bir şekilde artacaktır.

Hotfix 1.05 yaması ile oyun severlerin karşısına çıkan geliştirici ekip, hem bilgisayar hem de konsollara özel geliştirmeler yaptıklarını aktardı. Oyun özellikle PS4 ve Xbox One’da oldukça kötü bir performansa sahip. Yamadan sonra gelen yorumlar ise merakla bekleniyor.

CD PROJEKT RED geliştirici ekibinin Cyberpunk 2077 için yayınladığı Hotfix 1.05 yaması, beklenildiği gibi pek çok hatanın giderildiği ve iyileştirmelerin yapıldığı bir sistem oldu.  Oyunda giderilen bazı önemli problemler şu şekilde sıralandı:

  • Görevlerde yaşanan/görülen çeşitli sorunlar giderildi.
  • Siper alan NPC’lerin tepki sürelerinde iyileştirmeler yapıldı.
  • HDR’a biraz daha sıcaklık eklendi.
  • Oyunun kararlılığını artıran ve çökmesini önleyen geliştirmeler yapıldı.

Yapılan iyileştirmelere baktığımızda birçok problemin üstesinden geldiğini görmekteyiz. Ancak kullanıcılardan gelen geri bildirimler çok daha fazlasını kapsıyor.

Yani daha birçok probleme müdahale edilmesi gerekiyor. SONY şirketinin duruma el atması ile geliştirici ekip çok acil bir yama yayınlasa da oyunu sorunsuz bir hale getirmek için yeterli olmayacaktır diyebiliriz.

Yayınlanan bu yamadan sonra ise Cyberpunk 2077 oyunu tekrar SONY Playstore’daki yerini aldı. Sizlerde oyun hakkındaki tecrübelerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap