1. Ana Sayfa
 2. TEKNOLOJİ
 3. Chrome’dan İndirebileceğiniz En İyi SEO Eklentisi

Chrome’dan İndirebileceğiniz En İyi SEO Eklentisi

seo

Aktif Etmeniz Yeterli

SEOquake eklentisi ile rakip analizlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Son zamanların popüler mesleği haline gelen SEO analizleri web siteleri için büyük bir önem arz ediyor. Arama motorları olan Google ve Yandex gibi sistemlerde öne sıralarda yer alabilmeniz için gerekli olan en önemli işlem SEO olmaktadır. Artık arama motoru optimizasyonları üzerine  hizmet veren birçok yerli ve yabancı şirket mevcut. SEO’nun Türkiye’de de kendine geniş yer bulması nedeniyle yoğun ilgi ile karşı karşıya kalıyor. Sizlere bu konuda yararlanabilmeniz için oldukça etkili bir eklentiyi tanıtacağız.

Bu eklenti ile sitelerin tüm sayfalarının analizlerini yapabilecek, etiketlerini, anahtar kelimelerini, aranma hacmini ve otoritesini öğrenebileceksiniz. Üstelik tüm bu değerli verileri ücretsiz bir şekilde elde edeceksiniz. Bu harika chrome eklentisinin adı ”SEOquake”dir. Bu eklentiyi Google Chrome tarayıcınızda pratik bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Birçok değerli veriye tek bir tıklama ile rahatlıkla erişim sağlayabiliyorsunuz.

Eklentinin Başlıca Özellikleri

 • Description analizi
 • Başlıklar
 • Site otoritesi
 • Sorgulamalar
 • Rakip analizi
 • Anahtar kelime analizi
 • Etiket analizi

Eklentiyi indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

600.000’den fazla kullanıcı kitlesine sahip olan SEOquake eklentisi puanlamalarda da tam not almış diyebiliriz. Eklentini resmi web sitesi ise https://www.seoquake.com olarak hizmet sağlamaktadır. Eklentiyi indirip aktif ettikten sonra tarayıcınızın sağ üst bölümünde görebilirsiniz.

SEOquake eklentisi hemen hemen tüm özelliklerini kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu için yoğun ilgi odağı haline geldi demek mümkün. Web siteleriniz, forumlarınız ve bloglarınız için verimli bir SEO çalışması yapmak, ön saflarda yer almak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu eklentiyi mutlaka kullanmanızı  tavsiye ederiz.

Dilerseniz ”Exxen Platformu Açıldı” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir