1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Cyberpunk 2077 Hakkında Sony’den Önemli Karar!

Cyberpunk 2077 Hakkında Sony’den Önemli Karar!

Cyberpunk 2077

Kaldırıldı!

Cyberpunk 2077 Balon muydu? Gelin hep beraber inceleyelim.

Cyberpunk 2077 oyununun özellikle son haftalarda oldukça fazla tanıtım videosu ve reklamı çeşitli mecralarda dönüyordu. Nihayet piyasaya sürülen oyun hakkında geri dönüşler sizce nasıl oldu?

Oyunun geliştirici ekibi tarafından grafiğinden hızına, sesinden sürükleyici etkisine kadar ilmek ilmek işlenmişti. Büyük yenilikler ve muhteşem oyun deneyimi vaat eden oyun ne yazık ki beklenildiği gibi olmadı.

Adından sıkça söz ettiren oyun Playstation 4 ve Xbox One‘da ne yazık ki hiç çalışmıyor denilebilecek bir performans gösterdi. Bu da birçok oyun severin mağduriyet yaşamasına neden oldu. Birçok kullanıcı bu durumdan dolayı hayal kırıklığına uğradı. Olayın farkına varan Sony oyun hakkında yeni bir karar aldı.

Yaşanan bu olumsuz durumdan sonra Sony şirketi Cyberpunk 2077’i Playstore’dan kaldırma kararı aldı. Üstelik oyunun iadesi içinde oyun severlere özel iade formu oluşturdu.

Cyberpunk 2077 çok güçlü bilgisayar sistemlerinde bile düşük performans gösteriyor. Oyunu deneyimlemek için çok çok üstün bir donanıma sahip olmanız gerekiyor.

Haftalardır tartışma konusu olan ve merakla beklenen oyun maalesef beklentileri karşılamadı. Oyunun geliştirici ekibi tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Şuan sosyal medya da ve diğer platformlarda büyük eleştirilere maruz kalan Cyberpunk 2077 binlerce kişi tarafından satın alınmıştı.

Sony tüm oyun severlere para iadesi gerçekleştirdi. Sizce Cyberpunk 2077 oyunu bir balon muydu? Konu hakkında ki gelişmeleri ilerleyen süreçlerde hep beraber göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap