İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Epicgames’den Sonra Ubisoft’da Atak Yaptı

Epicgames’den Sonra Ubisoft’da Atak Yaptı

ubisoft

Büyük İndirim

Epicgames’den sonra Ubisoft’da bir çok oyunu ücretsiz dağıtacağını bildirdi.

14 Aralık tarihinden 19 Aralık’a kadar her gün bir oyunu ücretsiz sunacağını açıklayan Ubisoft, bugün ücretsiz olan oyunu duyurdu. Ubisoft’un bugüne özel ücretsiz sunduğu oyun, normal fiyatı 179 TL olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition olarak karşımıza çıktı.

Koronavirüs nedeniyle evimize kapanmış olduğumuz bu dönemde oyun dünyası, yılbaşına tüm oyun severleri sevindirecek bir şekilde hazırlanmaya başladı. Dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan Ubisoft, dün yaptığı açıklamada “Ubisoft’un Mutlu Tatiller Hediyesi” kampanyası kapsamında 14 Aralık’tan 19 Aralık’a kadar her gün bir oyunu ücretsiz bir şekilde sunacağını açıklamıştı.

Ubisoft’un bugün oyun severlerin ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekleri harika oyunu açıklandı. Şirketin dağıttığı bu ücretsiz oyun, normalde Ubisoft Store’da 179 TL’lik fiyata sahip olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition olarak belirtildi. Oyunculara ise sadece kütüphanelerine eklemek kalıyor.

Ubisoft ücretsiz oyun etkinliğinde ilk sunduğu  Starlink: Battle for Atlas Digital Edition, oldukça iyi grafikleriyle ve dünyasıyla sizi Atlas yıldız sisteminin ortasına bırakıyor. Oyundaki amaç, nesli tükenmiş bir ırkın arkasında bıraktığı antik teknolojiyi kendi kötü amaçları için kullanacak Grax’ı durdurmak olacak. Oyun, sadece PC platformunda ücretsiz oldu. Oyunu bugün 16.00’ya kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core i5 2500K
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
RAM: 8 GB
İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10
DirectX: 11

Maksimum sistem gereksinimleri:
İşlemci: Intel AMD FX 8350
Ekran kartı:  AMD Radeon R9 290X 4 GB
RAM: 8 GB
İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10
DirectX: 11

Yorum Yap

Yorum Yap