İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. TEKNOLOJİ
 3. Exxen Platformu Açıldı!

Exxen Platformu Açıldı!

exxen

İlgi Oldukça Büyük!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen  video platformu kullanıma açıldı

Son zamanlarda birçok kanalda büyük yankı uyandıran Exxen platformu artık kullanıma açıldı. Exxen.com adresi üzerinden faaliyet gösteren platform birçok ünlüyü de bünyesinde barındırıyor. Bunun yanında aylık ve yıllık üyelik fiyatları da birçok kullanıcı tarafından gayet  uygun bulunuyor. Youtube’da ”Konuşanlar” kanalı ile büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya’da Exxen platformuna transfer oldu.

Hasan Can Exxen platformuna geçtikten sonra Youtube’da bulunan tüm videolarını kaldırdı. Bunun yanı sıra binlerce abone kaybettiği de gözden kaçmadı. Ancak aynı isimle Acun Ilıcalı’nın platformu olan Exxen’de hizmet vermeye devam edecek.

Platformda Bulunan Başlıca Yapımlar

Siteye erişim sağladıktan sonra yediden yetmişe birçok kişinin ilgisini çekebilecek yapımların olduğunu fark edecekisniz. Bu yapımların başlıcaları ise şu şekilde yer alıyor:

 • Vahşi Şeyler
 • Yetiş Zeynep
 • Gibi
 • Zeynep Bastık ve Konukları
 • Konuşanlar
 • Şeref Bey
 • Tolgshow

Ek olarak Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan ”O Ses Türkiye” programında ünlü şarkıcı Hadise’yi de platforma dahil edeceğinin sinyallerini verdi.

Exxen Üyelik Ücretleri

Exxen video platformunda şuan 2 adet üyelik paketi bulunuyor. Diğer sitelere kıyasla Exxen’in çok daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca 7 gün ücretsiz bir şekilde izleyebileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Platform da sunulan üyelik paketler, reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki şekilde kullanıcılara sunuluyor. Bunlar;

 • Reklam var – Aylık ücret 9,90 TL 

– Çocuk profili

– Tüm Exxen içeriklerine erişim

– Telefon ve tabletlerden izleme özelliği

– HD içerikler

– 5 Adet aile profili

 • Reklam yok – Aylık ücret 19,90 TL

– Reklamsız indir – izle özelliği

– Tüm Exxen paketi özellikleri

Yukarı da belirttiğimiz üyelik paketlerini dilerseniz yıllık olarak da alabiliyorsunuz. Video platformları arasında oldukça fazla ses getiren Exxen projesi tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak diyebiliriz. Sizlerde hemen üye olup 7 gün ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Platform daha şimdiden on binlerce üye sayısına ulaştı diyebiliriz.

Dilerseniz ”GPU Mining Bitiyor Mu?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir