1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Exxen Platformu Teknik Hatalar İle Çalkalanıyor!

Exxen Platformu Teknik Hatalar İle Çalkalanıyor!

exxen

Ardı Arkası Gelmiyor

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunun 900 milyon TL’lik dev bir bütçe ile faaliyete geçmişti. Geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunulan platform, oldukça büyük ilgi gördü ve yüksek abone sayılarına ulaştı diyebiliriz. İçerisinde birçok ünlü Youtuber, şarkıcı ve oyuncunun bulunduğu Exxen, birbirinden güzel yapımlar ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Exxen platformu her ne kadar fazla ilgi görse de son 2 gündür teknik hatalar yakasını bırakmıyor. İlk önce patlak veren gösteren konsol loglarında ki ”Asdasd” kaydının bulunması ile hatalar serisi başlamıştı. Ardından kullanıcı sözleşmesinde yer alan linklerin”BlueTv” ye yönlendirildiği saptandı. Büyük bütçeli ve profesyonel bir siteye göre oldukça dikkatsizce yapılmış bu teknik hatalar birçok kullanıcının gözünden kaçmadı.

Exxen teknik hataları yaklaşık 2 gündür birçok blogda, sözlükte ve forumda tartışma konusu oldu. Kimileri bu hataları önemsiz bulurken kimisi de oldukça çok ciddiye aldı. Fakat sonuç olarak tespit edilen bu hatalar kullanıcıları maddi ve manevi yönden olumsuz olarak etkileyebilecek nitelikte değil diyebiliriz.

Bir oyun, uygulama ya da web platformu yeni yayınlandığı zaman bazı hatalar ya da teknik sorunlar ortaya çıkması gayet normaldir. Ancak Exxen’de ortaya çıkan teknik hatalar, kullanıcı deneyimi ile ortaya çıkan teknik hatalardan ziyade dikkatsizlikten dolayı gözden kaçmış sorunlar gibi görünüyor.

Yeni açılan her web sitesi, bütçesi ve ekibi nasıl olursa olsun mutlaka içerisinde bazı sorunları ve gözden kaçan noktaları barındırır. Bu nedenle en doğru yaklaşım tespit edilen Exxen hatalarını normal görmek olacaktır. Bizlere bu konuda yerli projelerden biri olan Exxen platformunu desteklemek düşüyor. Yapılan son analizlere göre Exxen platformunun bahsi geçen hatayı düzelttiğine belirtmek istiyoruz.

Dilerseniz ”Chrome’dan İndirebileceğiniz En İyi SEO Eklentisi” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap