İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Huawei, FreeBuds Studio’yu Tanıttı!

Huawei, FreeBuds Studio’yu Tanıttı!

Huawei, FreeBuds Studio

İlk Kulaküstü Modeli

Huawei, estetik tasarımı ile dikkat çeken FreeBuds Studio kulak üstü kulaklığını tanıttı!

Huawei, son zamanlarda sıkça tanıtımını yaptığı akıllı band modelinden sonra şimdi de ilk kulak üstü kulaklık modeli olan FreeBuds Studio’yu tanıttı. Huawei FreeBuds Studio, şirketin kulak içi modelleri gibi gürültü engelleme özelliği ile birlikte geliyor. Şirket akıllı telefon sektöründe yaşadığı uluslar arası baskılar ve bir takım yaptırımlar nedeni ile projelerini akıllı saat, akıllı bileklik ve kulaklıklar gibi daha küçük cihazlara yönlendirdi. ABD baskısı sebebiyle akıllı telefon sektöründe rakiplerinin gerisine düşen Huawei, FreeBuds Studio kulak üstü kulaklık modeli ile Sony, Bose’e karşı yeni bir rekabet başlatabilir.

Şık Tasarım

Huawei kulaklık modeli öncelikle mat bir renk ile bizleri karşılıyor. Diğer bir seçenek olan bej renkli modelin son derece rahatlatıcı bir tasarım yansıttığınıda söyleyebiliriz. Ayrıca mat siyah renkli model de fazla gösterişi sevmeyenler kullanıcılar için duru görünüm ortaya koyuyor. Tasrımın yanında iç özelliklerine de değinecek olursak; Huawei tarafından yapılan açıklamada FreeBuds Studio kulaklığın içinde 4 Hz-48 Hz 40 milimetre sürücüsüne sahip bir ses yongası yer alıyor ve bu yonga, AAC ve SBC’e ek olarak LHD kodeğini de desteklemekte.

Huawei, FreeBuds Studio
Huawei, FreeBuds Studio

Dinamik Gürültü Engelleme Özelliği

Huawei FreeBuds Studio tıpkı Huawei’nin Freebuds Pro kablosuz kulak içi kulak modeli gibi aktif gürültü engelleme ve ortam seslerini 40 desibele kadar bastırabilme özelliğine sahip. Huawei, FreeBuds Studio modelinin çevredeki sesleri güçlü bir filtreden geçirdiğini belirtiyor. Yine Huawei’nin yaptığı açıklamaya göre FreeBuds Studio, kullanıma bağlı olarak 24 saate kadar çalma vadediyor. Ayrıca 10 dakikalık bir şarj ile ürünü 8 saat kullanmak mümkün hale geliyor. Siyah ve altın rengi olmak üzere iki ayrı renk varyantı bulunan model, kasım ayından itibaren tüketicilerle buluşacak. Ayrıca ürün fiyatının 3.000 TL‘nin üstünde olacağı da belirtildi.

Dilerseniz ”Iphone 13 Ne Zaman Çıkacak” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir