İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak Soruları Gündemde!

iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak Soruları Gündemde!

iPhone 13 Pro

iPhone 13 ne zaman çıkacak? Sorusunun gündemde olması birçok kullanıcıyı hayretler içerisinde bırakmaya yetiyor. iPhone 12 serisinin tanıtımı geçen aylar içerisinde yapıldı, bu kadar kısa süre içerisinde gündeme gelen iPhone 13’ün kamerası ile ilgili detaylar ortaya çıktı!

Henüz kesin bir bilgi olmamak ile birlikte iPhone 13 şimdiden en çok konuşulan konular arasına girmeye hazır diyebiliriz. iPhone 13 fiyatı, iPhone 13 özellikleri ve iPhone 13 kamerası gibi detaylar şimdiden merak konusu oldu. Bugüne kadar yapmış olduğu tahminler ile gündeme gelen ve bu tahminlerini doğru yönde kullanan analist “Ming-Chi Kuo” şimdide hedefini iPhone 13’e çevirdi. Son yaptığı analiz ile iPhone 13 serisinin 4 farklı model ile satışa çıkacağını ve Pro modellerinin ise; kameraları daha gelişmiş olması yönünde yorumlarda bulundu.

iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak Soruları Gündemde!
iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak Soruları Gündemde!

iPhone 13 Teknik Özellikleri

iPhone 13 teknik özellikleri hakkında bilgi vermek şu an için oldukça erken. Kuo, bu konuda bazı tahminlerde bulunarak, iPhone 13 Pro modelleri için geçerli olacak otomatik odaklamaya sahip; F/1.8 diyafram genişliğinde 6P geniş açılı lensin bulanacağını söyledi. Söylediği tahminin doğru olduğunu düşünürsek; iPhone 12 Pro modeline göre daha gelişmiş bir cihaz bizleri bekliyor olacak.

iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak
iPhone 13 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 13’ün Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 13 Pro üzerinde bulunan lensin; F/1.8 diyafram genişliğine sahip 6P geniş açılı olduğunu göz önünde bulundurursak, iPhone 12 Pro üzerinde bulunan; f/2.4, 5P sabit odaklamalı lens ile karşılaştırma yaptığımız da, oldukça büyük farklılıkların olacağını şimdiden söyleyelim. Kuo, henüz Pro serisi haricinde herhangi bir tahminde bulunmadığı için mini serileri hakkında bir öngörü bulunmuyor.

Apple, iPhone 12 sonrası üreteceği cihazların lenslerini; Tayvanlı Largan Precision’dan tedarik etme durumu olduğu bildiriliyor. Bu konudaki ihtiyacının büyük bir bölümü Largan Precision tarafından sağlanacak. Bu kadar erken süre içerisinde iPhone 13 hakkında ulaşmış olduğumuz bu bilgilere baktığımızda ise; ileriki günlerde daha fazla bilgiye ulaşmamız, şüphesiz daha kolay olacaktır.

iPhone 13 Teknik Özellikleri
iPhone 13 Teknik Özellikleri – iPhone 13 fiyatı, iPhone 13 özellikleri ve iPhone 13 kamerası

iPhone 13 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 13 fiyatı hakkında herhangi bir bilginin bulunmadığını ve böyle bir bilgiye ulaşmak için oldukça erken olan bu süre içerisinde sadece lens tahminlerinin olduğunu söyleyelim. iPhone 12’nin satışa sunulmasıyla birlikte, 13 hakkında daha detaylı bilgilerin geleceğini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap