1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Microsoft Edge’den Çok Konuşulacak Özellik!

Microsoft Edge’den Çok Konuşulacak Özellik!

Microsoft Edge

İndirim Kuponları 

Microsoft Edge çok konuşulacak bir güncelleme ile gündeme oturdu. Platform indirim kuponlarını gösteren özelliğini duyurdu.

Microsoft, Edge tarayıcısı kullanıcıları için inanılmaz bir özelliğin müjdesini verdi. Edge kullanıcıları alışveriş deneyimini maksimum seviyelere çıkaran bu yeni özellik ile, aranan tüm ürünler için internetteki indirim kuponlarını rahatça bulabilecek. Hatta bu kuponlar, bir tıklama ile sisteme işlenerek, ürünlerde indirim uygulanması da sağlanıyor.

Amerikalı teknoloji devi Microsoft, 2020 yılının başlarında kullanıma sunulan Chromium tabanlı Edge platformu üzerinde çalışmalarını hala sürdürüyor. Yaklaşık 4 hafta önce alışveriş sitelerindeki ücretlerin karşılaştırılmasını sağlayan yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkan Edge, bu sefer de indirim kuponlarına direkt olarak erişilmesini sağlayan harika bir eklentiye kavuştu. Yüzleri gülen milyonlarca edge kullanıcısı bu özellik ile, yaklaşan indirim günlerinde tüm indirimlerin sahibi olabilecek.

Microsoft Edge bu muhteşem özellik ile uzun süre sonra rakiplerini korkutmayı başardı. Alışveriş deneyimini üst seviyelere çıkaran bu eklenti sayesinde rahatlıkla indirimlerden haberdar olup satın alma işlemi yapabileceksiniz. Microsoft şirketi, kullanıcılara daha iyi bir alışveriş zevki sunabilmek için adres alanına yeni bir buton ekledi.

Bu butona basan bir kullanıcı, araştırmakta olduğu ürünün diğer firmalardaki fiyatını görebilecek. Bunun yanında Edge’in yeni indirim kuponu özelliği de bu buton aracılığıyla kullanılabilecek. Edge platformu, eğer o web site ya da ürün için sunulan bir indirim kodu bulabilirse, bu kupon doğrudan edge kullanıcısına sunulup, ekstra indirim avantajı sağlanacak.

Dilerseniz ”Fossil, Smartwatch HR Mini’yi Tanıttı” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

Yorum Yap

Yorum Yap