1. Ana Sayfa
  2. GOY-GOY
  3. Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Netflix Gerilim Filmleri

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Netflix Gerilim Filmleri

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Netflix Filmleri

En çok izlenen filmlerin yanı sıra kişiye uygun film türlerinin de olduğunu belirtmek isteriz. Kimisi korku ve gerilim severken, kimisi ise; aksiyon ve macera türünü sevebiliyor. Bu yazımızda sizler için Netflix gerilim filmleri arasındaki en iyi serileri sizler için bir araya getirdik! Gerilim türünde olan bu filmlerin hepsi birbirinden güzel ve hepsi de unutulması güç yapımlar arasında yer almaktadır.

Unutulması güç en iyi Netflix gerilim filmleri:

Forgotten Filmi (2017)

Forgotten Filmi
Forgotten Filmi

Forgotten filmin konusu; Jin Seok isimli genç adam abisine oldukça düşkün ve onsuz bir hayat düşünmesi de imkânsızdır. Jin Seok,  kısa bir süre sonra abisinin aniden ortadan kaybolması ile birlikte büyük bir boşluğa düşer. Abisi Yoo Seok, kayboluşun üzerinden 19 gün sonra ortaya çıkar ancak genç adam hafızasını kaybettiği için tamamen farklı bir kişilikle kardeşinin karşısına çıkacak. Bu durum üzerine Jin Seok, gizemli bu olayı çözmek için araştırmalara başlar ve neyle karşılaşacağını henüz o da bilemiyordur.

Apostle Filmi (2018)

Apostle Filmi
Apostle Filmi

Film, izleyicilere 1905 yıllarını çarpıcı bir şekilde aktarıyor. Londra’da geçen bu filmin konusu ise; Thomas Richardson kız kardeşinin kaybolmasıyla birlikte hiç zaman kaybetmez ve hemen harekete geçer. Bu işin arkasında olan tarikatı bulmak için elinden gelenin en iyisi yapacaktır. Ancak, onu bekleyen tehlikelerden henüz habersizdir.

Calibre Filmi (2018)

Calibre Filmi
Calibre Filmi

Calibre filminin konusu; Çocukluk arkadaşı olan Vaughn ve Marcus’un birlikte İskoç dağlık bölgesine avlanmaya gittiklerini ele alan kaliteli yapıtlardan biridir. Avlanma sırasında yapacakları bir hata, onlara kabusu yaşatacaktır.

Fractured Filmi (2019)

Fractured Filmi
Fractured Filmi

Ray Monroe, eşi ve kızıyla birlikte farklı şehre gitmek üzere yola çıkarlar. Amaçları sadece Minneapolis’e bir an önce ulaşmaktır ancak yolda meydana gelen kaza sonucunda kendilerini hastanede bulurlar. Hastanede gözlerini açan Ray Monroe, kızına ve karısına ulaşamaz. Kaybolduklarını düşünen baba, bir an önce onları bulmak ister ve hiç hesaplamadığı büyük bir tehlikenin içerisine girer.

The Haunting Of Hill House (2018)

The Haunting Of Hill House
The Haunting Of Hill House

Son olarak listemize bir adet dizi ekliyoruz. Dizi severlerin mutlaka izlemesi gereken bir yapıt! Shirley Jackson’ın Tepedeki Ev isimli romanından ekranlara aktarılan The Haunting Of Hill House, büyük bir izleyici kitlesine sahip. Zamanında aynı yerde büyümüş olan 5 kardeşin yolları birbirinden ayrılır ancak bazı olayların gelişmesiyle birlikte bir araya gelmeleri gerekir. Geçmişleri ile yüzleşme zorunda kalan kardeşler büyük bir mücadelenin içerisine girecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap