İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. OPPO X 2021 Yepyeni Bir Teknoloji

OPPO X 2021 Yepyeni Bir Teknoloji

OPPO X 2021

OPPO firmasının resmi olarak tanıttığı OPPO X 2021 katlanabilir akıllı cihaz, yana doğru açılarak geniş bir ekrana sahip olabiliyor. İnternet üzerinden “Inno Day 2020” etkinliğinde tanıtımı yapılan bu teknoloji birçok yeniliği üzerinde barındırıyor. Teknoloji devi OPPO, son dönemlerin en gözde markaları arasında yerini almayı başardı. Gerek ülkemizde gerekse dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan marka, her geçen gün kendini yenileyerek daha fazla kişiye hitap etmeyi başarıyor.

Uzun bir yolculuğa çıkan OPPO, bu yolculuğu başarılı bir şekilde tamamladı. Birkaç ay öncesinden katlanabilir ekran patentine sahip olan OPPO, hiç zaman kaybetmeden bu yeni teknoloji üzerindeki çalışmalarını hızlandırdı. O dönemlerde piyasaya çıkarmayı düşündüğü katlanabilir akıllı telefon ile şu anki cihaz arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz. 13 Kasım 2020 tarihinde patent onayını alan marka, bir ay gibi kısa süre içerisinde cihazı tanıtıma çıkardı.

OPPO X 2021 Açılarak Yana Doğru Genişleyen Akıllı Telefon
OPPO X 2021 Açılarak Yana Doğru Genişleyen Akıllı Telefon – OPPO X 2021 özellikleri – OPPO X 2021 fiyatı

Açılarak Yana Doğru Genişleyen Akıllı Telefon; OPPO X 2021

Katlanabilir akıllı telefon kategorisine girmeye aday olan OPPO X 2021, yana doğru açılarak genişleyebilen bir ekrana sahip olup, Inno Day 2020 etkinliğinde ise; görücüye çıkardı. Ekran boyutu 6.7 inç olan OPPO X 2021 akıllı telefon, ekranın yana doğru genişlemesiyle;  7.4 inç’lik bir büyüklüğe ulaşıyor. Son bir yılın en çok merak edilen özelliklerine sahip olması onu daha değerli kılmaya yetiyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, normal ekran boyutunda ya da daha büyük bir ekran ile kullanabilecek. Bu cihazın hem iş hayatına hem de normal kullanıma hitap ettiğini şimdiden belirtelim ve yarıca; OPPO X 2021 modeli üzerinde bulunan ekran, OLED teknolojisine sahip.

OPPO X 2021 Özellikleri

OPPO X 2021 özellikleri hakkında bir şey söylemek şu an için oldukça erken, yeni bilgilerin gelmesiyle birlikte sizlerle paylaşıyoruz olacağız. OPPO X 2021 fiyatı konusunda bilgi verilmediği gibi hangi ülkede ve hangi tarihte satışa çıkacağı ile ilgilide henüz bir açıklama yapılmadı.

OPPO bu yeni model ile kullanıcılarına birçok teknolojiyi aynı anda sunuyor. Ancak, burada önemli olan bu cihazın fiyatı ne kadar olacak? Daha önceki dönemlerde akıllı cihaz fiyatlarının  yüksek olması, satışları olumsuz etkilediğine şahit olmuştuk. Bu konuda OPPO’dan güzel haberler bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap