İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Rengi Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Rengi Çıktı

Galaxy Buds Pro

Son zamanlarda tamamen kablosuz olan kulaklıklar en çok gelişen sektörlerden biri oldu. Güney Koreli teknoloji lideri Samsung da Galaxy Buds isminiverdiği yeni tamamen kablosuz olan kulaklıklarını duyurmuş ve sonrasında da yeni, daha gelişmiş sürümlerini de satışa sunmuştu.

Buds ailesinin bir sonraki ferdi ise Samsung Galaxy Buds Pro olacak. Bu özel kulaklıkların tasarım görsellerinde daha önce iki farklı renk konsepti karşımıza çıkmıştı. Bunlar menekşe rengi ve gümüş rengi olarak yer alıyordu. Şimdi de siyah modeli karşımıza çıktı.

Tamamen kablosuz olan kulaklıkların kutusu daha önceki sürümlere kıyasla çok da farklı değil. Buds Pro kutusu da kareye yakın bir görünüme sahip olacak. Beklentiler kutunun 500 mAh bataryaya sahip olacağı yönünde. Yani bir önceki modelin 270 mAh’lik batarya gücünü neredeyse ikiye katlanmış olacak.

Aktarılan bilgilere göre yeni Samsung Galaxy Buds Pro‘lar, 14 Ocak’ta Galaxy S21 akıllı telefon modelleri ile birlikte tanıtılacak. Kulaklıkların bir sonraki Samsung Unpacked tanıtımında telefonlarla eşleştirilmesi de beklenmekte.

Menekşe rengi kablosuz kulaklıkların görselleri daha önce de bu sektörden bilgiler paylaşan Evan Blass aracılığı ile paylaşılmıştı. Orijinal Buds kulaklıklardan bu güne dek kutuda bulunan Sound by AKG etiketinin de bu kutuda da yer alacağını gördük.

Diğer bir yandan yeni kablosuz kulaklıkla birlikte Buds+‘ın biraz gözden düşeceğini söylemek de pek mantıklı olmaz. Bu model kulaklıkların üretimi ve satışı da devam edecek fakat daha düşük bir ücretten alıcı bulacaklar. Bunun yanında farklı tasarımı yeni kablosuz kulaklığın Buds Live’ın da doğrudan rekabet içinde olmayacağını gösteriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap