1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Spotify’a Beklenen Özellik Geliyo!

Spotify’a Beklenen Özellik Geliyo!

Spotify

Yıllardı Bekleniyordu!

Spotify, uzun süredir beklenen özelliğin sisteme ekleneceğini duyurdu.

Spotify müzik platformu Youtube kadar olmasa da hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip. Özellikle müzik tutkunlarının vazgeçilmez platformu olarak sektörde yer alıyor.

Fakat son zamanlarda müzik – video sektöründe rekabetin arttığı da gözlerden kaçmıyor. Bu durumda beraberinde ekstra yenilikleri ve güncellemeleri getiriyor.

Spotify’a gelen bu yeni özellikle birlikte kullanıcılar, akıllı telefonlarına indirdikleri müzikleri doğrudan Spotify platformu üzerinden çalabilecek.

Devasa kütüphanesi, müzik keşif detayları ve sevenlerine sunduğu ücretsiz kullanımı sayesinde dünyanın en popüler müzik dinleme hizmetlerinden biri olan Spotify, birçok yeni özellik üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Bu bağlamda kullanıcılara birçok yeni ayrıntı sunan müzik devi, şimdiyse yerel müzik çalma sistemini test ediyor. Daha sonra da anlaşılabileceği üzere bu özellikle birlikte Spotify kullanıcıları, akıllı telefonlarına indirdikleri müzikleri Spotify’dan rahatça çalabilecek.

Bu iddiaların kaynağı, tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong‘un sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaştığı bir ekran görüntüsünden geliyor.

Bu ekran görüntüsünde, Spotify’ın yerel olarak depolanan ses sistemlerini Android kitaplığında göstermesine izin veren bir sistem bulunuyor. Bu da kullanıcıların telefonlarında kayıtlı olan dosyaları Spotify platformu içinden oynatabileceğiniz anlamını taşıyor.

Spotify bu özellikle tüm kullanıcılar tarafından daha şimdiden almayı başardı. Sektörde rekabetin artması ile yenilikçi sistemler üreten markalar her zaman bir adım önde yer alıyor. Spotify müzik platformuda bunlardan birtanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap