İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ana Sayfa
  3. Türk Yapımı RPG Oyunu Geldi!

Türk Yapımı RPG Oyunu Geldi!

Animal Rescuer

İndirimli

Türk Yapımı RPG Oyunu Animal Rescuer artık Steam’de!

2000’li yılllar da RPG oyunları tam bir çılgınlık haline gelmişti. Özellikle 18-30 yaş arası kesim tarafından büyük ilgi görmüştü. Türkiye’de RPG oyun sektörüne ilk giren oyunlar olan  Metin 2, Knight Online ve Silkroad Online birçok oyun severin eğlenceli vakit geçirdiği yapımlar arasında yer almaktaydı.

İnternet cafelerin oldukça dolu olduğu o dönemlerde RPG oyunları kullanıcılar için bir oyundan çok daha fazlasını temsil etmekteydi. 2020 senesinin sonlarına geldiğimiz şu dönem de beklenen oldu ve Türk yapımı RPG oyunu oyun severler ile buluştu. Animal Rescuer, online oyun platformu steam’de an itibari ile yayınlanmaya başladı. Üstelik %35 gibi büyük bir indirim fırsatı ile kullanıcılara sunuluyor.

Animal Rescuer oyunu, temelinde bir açık dünya konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun genel yapısına baktığımızda geliştirici ekibin sistemi RPG ile birleştirdiğini görmekteyiz ve ortaya oldukça dikkat çekici bir yapım çıkarmışlar diyebiliriz. Genel anlamda hayvanlara yardımcı olmaya çalıştığımız bu oyunda size verilen görevleri harfiyen yerine getirmemiz gerekiyor.

Bunun yanı sıra devasa savaşlara da katılmayı eksik etmeyiniz. Bu tek oyunculu harika oyunun Türkçe menü ve alt yazı seçeneği de yer alıyor. Animal Rescuer oyununun ekibi, oyunun demo sürümünü de ücretsiz bir şekilde Steam paltformunda yayınladılar.

Bu şekilde Animal Rescuer oyununa bir şans vermeden önce Animal Rescuer’la ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyen oyuncular, önce bu demo sürüme erişebilirler. Oyunun beğeni alması halinde de an itibarıyla % 35 indirimli satılan oyuna, 16.25 TL fiyatı ile sahip olunabiliyor. Oyunun normal fiyatı ise 25 TL olarak belirtildi.

Dilerseniz ”MSI İndirimleri Yüzleri Güldürdü” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir