İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro; Ekonomiye Kafa Tutuyor

Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro; Ekonomiye Kafa Tutuyor

Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro

Akıllı cihaz üreticisi Xiaomi, son dönemlerin en çok konuşulan markaları arasında yer alıyor. Türkiye satış fiyatıyla alkışı hak eden Xiaomi, Mi 10T ve Mi 10T Pro modellerini ülkemizde çok uygun bir fiyatlarla satışa sundu! Xiaomi markasının satışa sunmuş olduğu bu iki modelin Etiket fiyatları tüketiciyi gerçek anlamda şaşkına çevirdi diyebiliriz.

Akıllı telefon kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro modelleri; Türkiye’de satışa sunuldu. İki modelin de fiyatı tüketicileri cezbetti, özellikle daha çok Xiaomi Mi 10T Pro modelinin fiyatı dikkatleri üzerine topladı. Ülkemizde son bir yıldır akıllı cihazların fiyatları cep yakmasıyla birlikte, üst segmentlere güç yetmeyecek bir hale geldi. Bu durumu fırsata çeviren Xiaomi, rakiplerine kafa tutarcasına; Mi 10T Pro modelini 6000 TL’nin altında satışa sundu.

Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı 6000 TL’nin altında olması birçok tüketicinin dikkatini şimdiden çekti! Üretici bu fiyatı belirlerken kaliteden ödün vermediğini de açıkladı.

Xiaomi 10T Pro ve Mi 10T Türkiye fiyatı Şaşkına Çevirdi!

Teknoloji lideri Xiaomi, amiral gemisi Mi 10T Pro için ihtiyaç duyulan tüm özelliklere yer verdiklerini açıkladı. Kullanıcılara seviye atlatmayı başaran marka, Mi 10T modeli ile oyunculara, iş dünyasına ve profesyonel kullanıma kadar birçok kullanıcıya birinci sınıf hizmet sunarak, sınırları zorlamaya devam ediyor.

Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro Ekonomiye Kafa Tutuyor
Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro Ekonomiye Kafa Tutuyor

Xiaomi, fotoğraf yazılımıyla birlikte 108 megapiksel kameraya sahip akıllı bu cihaz ile yeniliğe imza atmayı başarıyor. Aynı zamanda 108 megapiksel kamera özelliğiyle de rakiplerini geride bıraktığını söylemeliyiz. Mi 10T Pro modeli üzerinde yer alan kamera; yüksek çözünürlük imkânı sunarak, OIS ve 8K video desteği ise dikkatimizi çeken en önemli özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Mi 10T modelinde bulunan 64MP’lik ana kamera oldukça iyi işler çıkarak gibi duruyor.

Her iki model üzerinde bulunan 13 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya destek olarak Megapiksel makro kamera kullanıcılarına unutulmaz anlar yaşatacak. Kusursuz fotoğraf kalitesi ile harika işler sizleri bekliyor! Ön kameranın 20 megapiksel olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Mi 10T ve Mi 10T Pro modelleri üzerinde yer alan kamera oldukça iyi işler çıkarırken, verdiğiniz parayı fazlası ile hak ediyor. Mi 10T Pro fiyatının 6000 TL’nin altında bir rakam ile satışa sunulduğunu belirtmiştik. Bu fiyata alınabilecek herhangi farklı bir cihazın olmadığını da belirtelim.

Bu durumun rakiplerini nasıl etkileyeceği henüz bilinmiyor ancak rakiplerinin bu fiyat karşısında vereceği tepki hiç de olumlu olmayacak gibi duruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap