1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Migros Cuma İndirimlerinde iPhone 11’de Var!

Migros Cuma İndirimlerinde iPhone 11’de Var!

Migros iphone 11

İzdiham Olabilir!

Migros cuma günü yapacağı indirim kampanyasında iphone 11’e de yer verecek.

Türkiye’nin en büyük süper marketlerinden biri olan Migros, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de cuma indirimleri kapsamında iPhone 11’leri satışa sunacak. Geçtiğimiz sene iPhone 11 kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Migros, aynı kampanyayı bu sene de düzenleme kararı aldı. Fakatbu kez Migros tarafından telefonun resmi satış fiyatı belirtilmedi.

Fiyat belirtilmemesinin en büyük sebebi de izdiham oluşmaması olarak belirtiliyor. Bildiğiniz gibi geçen sene Migros indirimleri kapsamında iphone haberi gelir gelmez tüm migros marketlerde yoğun bir kuyruk oluşmuştu. Kepenklerin altından sürünerek geçenler, birbirlerini ezenler, koşanlar ve zıplayanlar kaydedilmişti.

Bu sene ise gerekli önlemleri almak adına ürünün satış fiyatı belirtilmedi.  2019 yılında Migros ürünü 5.999 TL’den satışa sunmuştu ve o yıl Apple’ın resmi fiyatı 7.299 TL olarak açıklanmıştı. Aradan geçen zamandan sonra Apple’ın resmi internet sitesinde iPhone 11’in fiyatı 7.999 TL olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz hafta ise yeni iPhone 12 telefonların 9.999 TL’lik başlangıç fiyatları belirtilmişti.

Sadece 5M Migros mağazalarında geçerli olacak bu indirimin nasıl ilgi göreceğini ise tahmin etmek zor. Çünkü Migros resmi fiyatı henüz belirtmiş değil. Fakat sosyal medyadaki söylentilere göre göre iPhone 11, geçtiğimiz senenin indirimli fiyatından çok daha yüksek bir fiyatla satışa çıkacak.

Ürün Apple hayranları tarafından merakla beklenirken cuma günüde iple çekiliyor. Migros cuma indirimleri ile iphone 11 ve daha birçok farklı ürüne de kampanyalı fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Migros resmi twitter sayfasını takip edebilirsiniz.

Dilerseniz ”Motorola’dan Hesaplı Başlangıç Telefonu” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

Yorum Yap

Yorum Yap