İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Apple’dan Dudak Uçuklatan Kulaklık Yastığı

Apple’dan Dudak Uçuklatan Kulaklık Yastığı

AirPods Max

Fiyatlar Yüksek Bulundu

Apple kulak üstü kulaklıkların yanında kulak yastıklarını da tanıttı.

Apple şirketinin, bugün tanıtımını yaptığı AirPods Max kulak üstü kulaklığın bir diğer aracı kulak yastıkları da ortaya çıktı. Kulaklıkla aynı renk tasarımlarına sahip olan kulak yastıkları da tıpkı AirPods Max gibi dudak uçuklatan bir fiyata sahip.

Apple, bugün yaptığı tanıtımda kulak üstü kulaklığı AirPods Max’in duyurusunu yapmıştı. 15 Aralık tarihinden itibaren piyasaya çıkarılacak olan bu kulaklığın Türkiye’deki fiyatı 5.599 TL olarak belirtilmişti.

Uzay grisi, gümüş, yeşil, mavisi ve pembe renk tasarımlarına sahip olan kulaklık, fiyatıyla tüm dikkatleri çekmiş ve ses getirmişti. Fakat tanıtımda belirtilmeyen ve yine ses getirecek bir nokta daha bulunuyor: Oda AirPods Max Kulaklık Yastığı olarak karşımıza çıkıyor. Daha doğrusu bu kulaklık yastığının ücreti.

Yaklaşık 5.700 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olan kulaklığın kulaklık yastıkları da Apple şirketinin resmi web internet sitesindeki yerini aldı. Tabi bununla birlikte AirPods Max‘in bu parçasının ücreti de belli oldu. Sonuç olarak sadece kulaklık fiyatı değil, kulaklığın yastığı da dudak uçuklatan bir ücrete sahip: 729 TL.

Kulaklıkla aynı renk tasarımlana sahip olan bu kulaklık yastıkları, bugün itibariyle siparişe kapalı olarak görünmekte. Şu an için bu kulaklık yastıklarının satışa ne zaman açılacağı da bilinmiyor. AirPods Max modeli kulaklık yastığının Amerika’daki fiyatı ise 69 dolar olarak açıklandı. Yani hem 549 dolardan tanıtılan kulaklığın kendisinde hem de 69 dolarlık kulaklık yastığında dövize kurban gittiğimizi söyleyebiliriz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap