1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Fossil, Smartwatch HR Mini’yi Tanıttı

Fossil, Smartwatch HR Mini’yi Tanıttı

Hybrid Smartwatch HR Mini

Kadınlar İçin

Fossil, kadınlar için özel ürettiği akıllı saat Smartwatch HR Mini’yi tanıtı.

Popüler saat şirketlerin Fossil, yeni bombasını patlattı. “Hybrid Smartwatch HR Mini” görücüye çıkıyor! Standart bir akıllı saatin sahip olduğu tüm özellikleri içinde barındıran Hybrid Smartwatch HR Mini, ilgi çekici tasarımı ve farklı kadran seçenekleriyle de kadınların bir numaralı aksesuarı haline gelebilir.

Tecrübeli saat üreticilerinden olan Fossil,’in ürettiği akıllı saat 38 mm ekran boyutu seçeneğine sahip. Şirket saati “Hybrid Smartwatch HR Mini” olarak adlandırıyor. 5 farklı renk seçeneği ile her zevke uygun olan saat, özellikle de şık tasarımıyla kadınların gözdesi olmayı başaracak gibi görünüyor.

Hybrid Smartwatch HR Mini, standart akıllı saatlerden çok daha fonksiyonel diyebiliriz. Örneğin; Always on Display, uyku ve aktivite takibi, farklı spor modları, kalp atış takibi, bildirim yönetimi ve müzik kontrolü gibi birçok özellik, Hybrid Smartwatch HR Mini’de bulunuyor.  Bunların yanında hava durumu , kişisel egzersiz hedefleri ve yakılan kalori miktarı gibi detaylarla da dikkat çekiyor.

Fossil şirketinin yeni akıllı saati, 3 ATM su basıncına karşı dayanıklı olarak geliştirildi. Ek olarak bu akıllı saatte hızlı şarj etme özelliği de mevcut. Bu bağlamda tüketiciler, bu akıllı saati sadece 45 dakikada, yüzde 80 oranda rahatlıkla şarj edebiliyorlar. Akıllı saatin paslanmaz çelikten oluşturuldu ve bu kasa Hybrid Smartwatch HR Mini’yi daha şık bir hale getiriyor. Müşteriler, bu akıllı saat modeline 12 mm’lik kadranlar takıp, kıyafet kombinlerini istedikleri gibi tamamlayabiliyorlar.

Dilerseniz ”PowerPoint Benzeri 3 Program” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir